7islands - Petromilos

Petromilos

Prezentacja marki Petromilos od firmy 7islands 

  

Zakynthos to klejnot Morza Jońskiego. Poza naturalnym pięknem wyspy, położenie geograficzne i sprzyjający klimat powodują, że wytwarzana jest produkcja rolna o wyjątkowej jakości. Bazując na doświadczeniu w produktach naszej firmy od 2002 roku przyjęliśmy filozofię i wizję 7islands.

Filozofia i wizja


Filozofia firmy 7islands opiera się na badaniach naukowych, ciężkiej pracy i ciągłym rozwoju, aby tworzyć codzienne produkty najwyższej jakości. Wizją 7islands jest ogłaszanie wartości miejsca jakim jest Zakynthos, ogłaszanie i upowszechnianie swojej oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia na całym świecie oraz nagradzanie konsumentów jakością swoich produktów.

Wszystko to osiągają dzięki połączeniu bogatej wiedzy na temat zbierania wysokiej jakości oliwek wraz z nowoczesnymi urządzeniami do standaryzacji oliwy z oliwek, które są potwierdzone wieloma certyfikatami. Z wiarą w pracę, cierpliwością i poświęceniem Firma 7islands wprowadziła na Państwa stołu nowe linie oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia z wyspy Zakynthos pod nazwą Petromilos, które możemy teraz zaprezentować Państwu w Polsce.


Wiedza, pasja, poświęcenie