Haldiram's

Haldiram's

W ciągu ośmiu dekad wiele się zmieniło. Zostały przeniesione, przeszli ekspansję, opracowali nowe linie produktów i dodanli segmenty, otworzyli sieci detaliczne i sklepy w Indiach oraz wkroczyli na nowe rynki za granicą. Jedna rzecz się nie zmieniła — nadal jest zgraną firmą rodzinną, której celem jest serwowanie za pośrednictwem naszych produktów najbardziej autentycznego smaku Indii.

Początki sięgają małego sklepu z imionami w Bikaner, założonego przez Ganga Bishan Agarwal (Haldiram Ji). Ten skromny sklep szybko zyskał popularność i rozrósł się, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na unikalną w smaku bhujia. Opierając się na tym dziedzictwie, jego wnuk, nasz pionier, Shiv Kishan Agrawal, skierował firmę na wyżyny, których dziś smakuje.

Zdeterminowany, by wynieść bhujia poza granice Bikanera, przeniósł się do Nagpur w 1970 roku. Otworzyli swoją pierwszą w pełni produkcyjną jednostkę, aby wprowadzić na rynek pyszną gamę przysmaków, słodyczy i napojów. Sukces tego przedsięwzięcia sprawił, że rozwinęli się i ewoluowali jako marka będąca integralną częścią każdego indyjskiego gospodarstwa domowego.

Od początkowych lat zaszczepili wartość utrzymania tradycji i jakości w nienaruszonym stanie, nawet gdy dojrzeli jako firma. Wszystkie produkty zachowują niezmiennie poczucie prostoty. Składniki i przepisy zostały wybrane, aby zaakcentować te idee i są przestrzegane do tej pory. Obiecujemy, że wszystkie produkty są naturalne, zdrowe i mają domowy charakter.

Chociaż Haldiram's to coś więcej niż tylko jedzenie. Tworząc silne poczucie wspólnoty i wspierając współpracowników, nadal czują się jak prawdziwy rodzinny biznes. Niosą ze sobą te wartości, gdy działają razem, aby służyć pokoleniom szczęśliwych koneserów na całym świecie i nadal są ukochaną w kraju firmą produkującą przekąski.

Jak mówi stare powiedzenie:  „Droga do serca płynie przez żołądek” . Chcemy pozostawić kamień na kamieniu, aby zdobyć wasze serca.