Kontos

Kontos z produktami

Kontos z produktami "Z sadu dziadka"

 

Firma E&D KONTOS SA powstała w 1996 roku, do dziś zarządzając dwiema fabrykami i zajmując się eksportem do prawie 20 krajów.

Produkty, które przetwarza i sprzedaje, to suszone figi z północnej Grecji, suszone pomidory, dżemy, karczochy w oleju, oliwki i orzeszki ziemne.

Dziadek George, stąd „z sadu dziadka” z pracowitością i miłością uprawiał swoje sady produkując wysokiej jakości produkty na słonecznej i żyznej ziemi pola Lilanti w Evii. Zachowując te same kryteria, jego dzieci i wnuki kontynuują tę tradycję, tworząc wykwintne, pyszne produkty nawiązujące do innej epoki.

Począwszy od Dziadka George'a, dziś jego dzieci i wnuki kontynuują tradycję, wyznaczając sobie cele, takie jak jakość produktów i dostarczanie wyselekcjonowanych surowców. W tym celu posiada wszystkie niezbędne certyfikaty zapewnienia jakości produktów oraz specjalne jednostki produkcyjne.

Za tworzenie naszych autentycznych receptur, używamy wyłącznie świeżych owoców, a w procesie produkcji przestrzegane są wszelkie zasady higieny i bezpieczeństwa zgodne z normą ISO 22000. Dzięki temu doskonała jakość dżemów E. & D. KONTOS SA pozostaje niezmieniona.

Wreszcie w ostatnich latach firma zwróciła się w stronę marketingu produktów ekologicznych, otwierając tym samym nowe horyzonty.