O nas

SerceOliwy

 Witajcie w sklepie SerceOliwy!

 

W naszym sklepie czekają na Państwa najlepszej jakości wyselekcjonowane produkty ze świata Greckich smaków. Grecja udostępnia nam wachlarz kulinarnych emocji, które chcieliśmy przekazać również Państwu. Sprowadzamy greckie produkty bezpośrednio od najlepszych producentów z Grecji, poczodzące z rejonu Atyki, Sparty oraz z Krety.

Nakładamy duży nacisk na fakt posiadania certyfikatów dla sprowadzanych produktów. Znaleźć można u nas tylko sprawdzone i najwyższej jakości produkty. To nasz największy atut.

 

Jesteśmy rodzinną firmą, która zakochała się w oliwie z oliwek greckiego pochodzenia. Dlatego też chcieliśmy udostępnić polakom najlepsze produkty pochodzenia greckiego. Nasza historia zaczyna się od wyprawy rodzinnej do Aten, gdzie odwiedziliśmy grecką restaurację z własną oliwą z oliwek. Smak oliwy z oliwek pierwszego tłoczenia z rodzinnej farmy tak pozytywnie nas zaskoczył swoją wytrawnością, smakiem i nutą bogatej w smaku oliwki. Ciemno zielona oliwa z oliwek pierwszego tłoczenia, bez filtrowania, mętna i niebiańska w gębie. Oliwa której nie można kupić w zwykłym greckim sklepie. Po powrocie z wakacji postanowiliśmy sprowadzić właśnie tę wyśmienitą oliwę do polski.

I tak to się zaczeło... 

Obecnie importujemy bezpośregnio z Grecji takie produkty jak: Oliwa extra virgine, Oliwa z oliwek, Greckie Oliwki Kalamon, Kalamata, Halkidiki, Oliwa z pierwszego tłoczenia, Pasty z oliwek, Miód z grecji, Miody, Kremy i Octy balsamiczne; Chałwa, Tahini, Baklava, Kataifi , Loukoumi, Greckie delicje, Ryż basmatic najdłuższy, przyprawy, Sos przetwory z pomidorów z ziołami, Suszone pomidory, itp.