Savidakis

Savidakis

Prezentacja marki Savidakis Family

Historia firmy Savidakis Family zaczyna się, gdy rodzinna firma postanawia wyjść naprzeciw potrzebom dostarczania produktów pszczelarskich w wyniku ich rosnącego popytu.

Produkty te są uprawiane na określonym obszarze Sitia na Krecie, który w rzeczywistości jest określany jako Natura. To, co skłoniło do skorzystania z wyjątkowej jakości miodu Sitia, to wykwity tymianku, które potęgują gorące i suche warunki klimatyczne.

kamienny_dom

Chęć oferowania produktów wysokiej jakości skłoniła właścicieli do założenia firmy Si-mel Savidakis Co.

Si-mel Savidakis Co to firma rodzinna, która mieści się w tradycyjnym, kamiennym budynku o powierzchni 950 m².

 

Doświadczenie czterech pokoleń

Czteropokoleniowe Doświadczenie w połączeniu z wrażliwością na zdrowe odżywianie oraz wyjątkowością miejsca dostarczają nam wysokowartościowe produkty, które zadowolą najbardziej wymagającego konsumenta.

 

Certyfikaty:

Produkty firmy Savidakis są przetwarzane, pakowane i przechowywane przy użyciu najbardziej zaawansowanego i najnowocześniejszego sprzętu. Wreszcie wdrażane są systemy zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP, ISO 22000 i IFS, które kontrolują i analizują nasze produkty od fazy produkcji do produktu końcowego.

certyfikatySavidakis

 

Nasze przekonania

Zaangażowanie w jakość, badania, innowacje, rozwój nowych produktów i internacjonalizację wierzymy, że są to kluczowe filary ciągłego doskonalenia. Savidakis jest firmą skoncentrowaną na dostarczaniu aby dostarczyć swoim klientom prostych życiowych przyjemności – czystej, naturalnie występującej żywności, charakterystycznych naturalnych smaków i wartości odżywczych zgodnie z naturą. Poświęcają pełne zaangażowanie w pozyskiwanie i dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz budowanie trwałych relacji z  klientami na całym świecie.

 

produkacja_pakowanie


Teraz i SerceOliwy wspiera ich w dostarczaniu światowej klasy produktów na rynek polski.