cze 26 2023
Najlepiej spożyć doi należy spożyć przed?

Najlepiej spożyć przed i należy spożyć do?

Każdy z nas zwraca uwagę na daty przydatności do spożycia, ale czy na pewno umiemy je czytać? JEdna mówią o bezwarunkowym nie używaniu. Inne o tym że produkt do wskazanej daty jest naljepszy (BEST BEFORE). Nie osnacza to że produkt po dacie BB jest zepsuty, a jedynie iż traci część swoich wartości. 

 

cze  26  2023
Więcej
mar 19 2022
Grecki Bazarek

Grecki Bazarek

Już tu JESTEŚMY!

Otworzyliśmy dla Was magiczne miejsce z naszymi produktami na warszawkim Gocławiu - Grecki Bazarek. 

mar  19  2022
Więcej
cze 02 2021

Ocet balsamiczny a korzyści zdrowotne

Wykazano, że ocet balsamiczny zawiera polifenole i ma wysoką aktywność przeciwutleniającą. Wydaje się, że zbilansowana konsumpcja może zmniejszyć ryzyko wystąpienia incydentów sercowo-naczyniowych, ryzyka raka piersi oraz ryzyka rozwoju cukrzycy. Poprawia również pracę żołądka, zapobiega tworzeniu się kamieni żółciowych, chroni skórę, ułatwia ukrwienie tkanek, działa przeciwzapalnie i antyseptycznie oraz zwiększa odporność na grypę. Wreszcie zmniejsza częstotliwość bólów głowy, poprawia wchłanianie wapnia z kości, spowalnia procesy starzenia i zapobiega anemii.

 

cze  02  2021
Więcej
kwi 03 2021
Wielkanoc z oliwą

Wielkanoc z oliwą

Wszystkim miłośnikiom oliwek i oliwy z oliwek pragniemy złożyć zielone życzenia wesołego jajka i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

życzy

Zespół SerceOliwy.pl

kwi  03  2021
Więcej
gru 30 2020
eliksir młodości

Oliwa z oliwek to eliksir młodości

 

Często słyszymy, że w swojej diecie zastępujesz oliwę z oliwek innymi olejami. Słyszeliśmy wiele o jego zaletach i właściwościach, ale jaki jest sekret tego olejku, który spowodował tak duży nacisk na jego spożywanie?
gru  30  2020
Więcej
gru 30 2020
oliwki SerceOliwy

Popraw zdrowie oczu

Spożycie czarnych oliwek może zapewnić dzienne spożycie witaminy A. Jak wiesz, jedną z zalet witaminy A jest to, że poprawia zdrowie oczu i wzrok.
 
 
 
 
gru  30  2020
Więcej